Reklama

Targi Smart City Expo Poland w nowej lokalizacji

Jesienią odbędzie się kolejna, trzecia edycja największych w Polsce targów nowoczesnych technologii miejskich Smart City Expo Poland. Tym razem organizatorzy zapraszają w dniach 25 – 26 października do Łodzi. 

Smart City Expo Poland to jedyne w Polsce wydarzenie międzynarodowe, które całościowo podchodzi do tematu zastosowania nowoczesnych technologii w usługach miejskich i w zarządzaniu miastem. Organizatorzy przewidują, że w tym roku swoje produkty i usługi zaprezentuje minimum osiemdziesięciu wystawców, wśród których znajdują się takie firmy jak T-Mobile, PolCard from Fiserv, Asseco, Orange, Forprogress czy Wizlink. Jak co roku będzie można spodziewać się także przedstawicieli firm zagranicznych. Nowością jest zmiana lokalizacji imprezy z Warszawy na Łódź.  

Zdecydowaliśmy się na przeniesienie Smart City Expo Poland do nowoczesnego obiektu, jakim jest Expo Łódź, ze względu na propozycję wsparcia, jaką otrzymaliśmy ze strony miasta. – mówi Piotr Łyżeń, dyrektor targów. – Obecne kierunki rozwoju Łodzi zarówno w zakresie infrastruktury miejskiej jak i systemów zarządzania nią idealnie odpowiadają tematyce naszej imprezy. Myślę, że to będzie efektywna współpraca. 

Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja, poświęcona w całości zagadnieniom związanym z branżą smart city. W roli prelegentów wystąpią na niej przedstawiciele samorządów, świata nauki oraz największych polskich i zagranicznych firm dostarczających nowoczesne i innowacyjne rozwiązania i narzędzia dla miast.  

Wydarzenie odbywa się pod honorowymi patronatami m.in..: Komisji Europejskiej, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Prezydenta Miasta Łodzi, Związku Miast Polskich oraz Unii Metropolii Polskich. 

Więcej informacji na: https://www.smartcityexpo.pl/ 

Reklama