Reklama

Targi Praktyk i Staży na Politechnice Białostockiej już w marcu

Poszukujesz pracownika z kompetencjami w konkretnym kierunku? Przyjmiesz na staż młodego inżyniera, który chce swoją wiedzę wzbogacić o praktykę? Zostań wystawcą Targów Praktyk i Staży w Politechnice Białostockiej. Na zgłoszenia od przedsiębiorców Politechnika Białostocka czeka do 17 lutego. Targi – w formule dni branżowych – odbędą się w dniach 6-10 marca 2023 r.

Targi Praktyk i Staży to cykliczny projekt Biura Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej. Wydarzenie łączy pracodawców, oferujących praktyki, staże oraz zatrudnienie, ze studentami, którzy poszukują takich ofert. Szczególnie, że zbliża się termin składania deklaracji, w których studenci informują o tym, gdzie zrealizują swoje obowiązkowe praktyki zawodowe.

– Po zeszłorocznej edycji Targów Praktyk i Staży, bardzo dobrze ocenionej przez naszych wystawców, także w tym roku zastosujemy formułę dni branżowych. Od 6 do 10 marca na poszczególnych wydziałach Politechniki Białostockiej pojawią się stoiska pracodawców, którzy będą prezentować swoje oferty. Dzięki temu, każda z firm biorących udział w wydarzeniu, będzie mogła przedstawić swoją ofertę właściwej grupie docelowej, tj. studentom i absolwentom konkretnego wydziału czy kierunku – wyjaśnia Mateusz Adaszczyk, kierownik Biura Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej. 

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama