Reklama

Targi Ekolove już w najbliższy weekend

EkoLove to pierwsza marka Targów Kosmetyków i Produktów Naturalnych w Podlaskiem. Podlaskie, jak mało, który region ma tak długie i mocno zakorzenione tradycje zielarskie. To na tych tradycjach wychowali się ludzie świadomi, którzy cenią każdy dar natury i to do nich kierowane są EkoLove. Targi odbędą się 4-5 marca na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Wstęp jest bezpłatny. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Województwo Podlaskie.


EkoLove to kolejna na mapie Polski i jednocześnie druga w północno-wschodniej części kraju szansa, by producenci kosmetyków, biżuterii, żywności i wyrobów naturalnych mogli spotkać się z odbiorcami szukającymi produktów dobrych dla zdrowia i środowiska. Będzie to druga edycja tego wydarzenia, które w listopadzie ub.r. przyciągnęło ponad 2 tys. białostoczan. 

EkoLove to też przestrzeń do rozmów, edukacji i rozwoju w dziedzinie ekologicznego stylu życia i dbania o siebie w najlepszy możliwy sposób – czerpiąc z dóbr natury…

Na Targach EkoLove swoje produkty zaprezentuje blisko 50 firm z całej Polski, w tym także wielu z woj. podlaskiego. Odwiedzający targi będą mieli szansę przetestować kosmetyki, porozmawiać z ich twórcami i popytać o tajniki produkcji – często małe rodzinne manufaktury. Wielu wystawców przygotowało w tych dniach specjalne oferty cenowe.

To wydarzenie to także możliwość do poszerzania wiedzy. Przez dwa dnia odbędzie się szereg wykładów i dyskusji ze specjalistami z branży kosmetycznej i żywieniowej. Będzie można spotkać na żywo osoby, które na co dzień widzimy głównie w social mediach – jak Agnieszka Niedziałek czy białostoczanka Katarzyna Popławska znana jako Ona Ciągle Gotuje, autorka książki „Bez cukru da się żyć”. 

Młodsi i starsi będą mogli wziąć również udział w warsztatach praktycznych, m.in. z robienia własnych kosmetyków pod okiem białostockiej Mydlarni 4Szpaki czy w warsztatach z tworzenia lasów w szkle.

Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji o wydarzeniu.

Godziny otwarcia Targów EkoLove:
– sobota (4.03) w godz.: 11-18,
– niedziela (5.03) w godz.: 10-17.


źródło: EkoLove
oprac.: Paulina Dulewicz

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama