Reklama

Szybkie Randki Biznesowe w Białymstoku

Guillaume Musso pisał „Samemu idzie się szybciej, ale we dwójkę dociera się dalej”. Właśnie połączenie sił zwiększa skalę działania, przez co powstaje energetyczna petarda. Dlatego też misją Network Space jest łączenie najlepszych.

Network Space dostarcza wiedzy, inspiruje i zapewnia rozwój. Jednym z przedsięwzięć przez które realizuje swą misję, są Business Speed Dating, czyli „Szybkie Randki Biznesowe”.

„Szybkie Randki Biznesowe” dają konkretne, wymierne korzyści.

Tradycyjnie wygląda to tak, że wiele dni spędzasz na próbach umówienia się na spotkania handlowe. Bywa, że i tak kończą się ono niepowodzeniem. Natomiast na BSD w jednym miejscu, bez konieczności wielu podróży, masz gwarancję rozmów z dobrze dopasowanymi kontrahentami.

Czyli masz to, co ciebie najbardziej interesuje, oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy.

Niestety bez kontaktów i poleceń twój biznes będzie martwy, a ty razem z nim.

Prowadząc biznes nawiązywanie połączeń to fundament rozwoju firmy.

Jak „Szybkie Randki Biznesowe” wyglądają w praktyce?

W jednym miejscu, o tej samej porze każdy ma okazję mówić “jeden do jednego”.  Każda “randka” trwa 5 minut, po ok. 2,5 minuty dla każdej osoby. Podczas „randki” mówimy sobie nawzajem o swoich działaniach, tworząc warunki do dalszej współpracy. Koniec sygnalizuje dzwonek, a następnie rozpoczyna się nowa „randka”. Takich „randek”, podczas BSD jest nawet do 40.

By w nich uczestniczyć należy wypełnić formularz na stronie: www.networkspace.com.pl

Dzięki takim spotkaniom szansa na nawiązanie owocnej współpracy biznesowej rośnie.

W BSD może uczestniczyć każdy kto ma do zaoferowania atrakcyjne usługi i produkty bądź projekty warte realizacji lub poszukuje czegoś takiego. Network Space organizuje „randki” dla małych, średnich i dużych firm, a także dla freelancer oraz branży IT.

Najbliższe „Szybkie Randki Biznesowe” odbędą się 8 lutego 2019 r. w Białymstoku przy ul. Wiejskiej 67 lok. 6. Rezerwacje pod nr tel. 507 695 638

Wydarzenie to jest  szczególnie ważne z dwóch powodów. Po pierwsze na zakończenie BSD odbedzie się bankiet otwierający przestrzeń Network Space dla osób poszukujących swego miejsca.

Po drugie podczas bankietu 8 lutego 2019 r. odbędzie się licytacja wyszukanych przedmiotów na rzecz Adasia Miazgi.

Adaś Miazga ma zespół Cornelia de Lange, który charakteryzuje się niskorosłością i wieloma innymi wadami. Wiecej o Adasiu tutaj.

Network Space powstało po to, by dostarczać wiedzy, by inspirować oraz zapewniać rozwój swym członkom i sympatykom. Network Space stale się rozwija po to, byś Ty także stale się rozwijał.

Jeżeli pracujesz w domu, to wiesz że skupienie koncentracji jedynie na pracy, graniczy niekiedy z cudem. Przecież jest masa zajęć wołających o twoją uwagę. Odkładasz pracę i domowe zajęcia pochłaniają cię całkowicie. I tak mija dzień za dniem. A ty za każdym razem mówisz sobie, od jutra będzie inaczej.

Decydując się na pracę  w domu, warunki by efektywnie coś wykonać,  masz utrudnione.  To może wynajć lokal? Liczysz swoje wydatki i stwierdzasz, że nie chcesz obciążać swego budżetu dodatkowymi kosztami. I masz dylemat, co robić?

Rozwiązanie twego problemu ma Network Space. Network Space zapewni Tobie wszystko, czego potrzebujesz. Nareszcie  efekty twej pracy wzrosną w zaskakującym tempie.  Na tacy podane masz nie tylko biurko (na godzinę, tydzień, miesiąc czy rok), ale także dostęp do niezbednych urządzeń, bufetu, biblioteki oraz wielu szkoleń. Najważniejsze, że korzystając z przestrzeni Network Space jesteś częścią społeczności, wpierajcej się nawzajem.

„Ludzie, którzy czekają na właściwy moment, czekają wieczność …”

Nie czekaj, by dołączyć do nieformalnej społeczności, która łączy najlepszych. Właściwy moment to tu i teraz.

 

Patronat medialny: Bstok.pl