Szukasz sprzętu budowlanego? Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni Renta!

W branży budowlanej na co dzień wykorzystywany jest różnorodny sprzęt, narzędzia, maszyny i urządzenia, które pozwalają na wznoszenie obiektów, przeprowadzanie remontów czy prac wykończeniowych. Ze sprzętów tych korzystają nie tylko firmy budowlane, ale i osoby prywatne, które podejmują się samodzielnej realizacji niektórych zadań. Jak pozyskać niezbędne narzędzia i maszyny budowlane? Sprawdź ofertę, którą posiada wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta.

Historia firmy Renta

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Renta powstała w 2016 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność na terenie Finlandii, łącząc ze sobą trzy fińskie firmy. W ciągu dwóch pierwszych lat prowadzenia działalności do Renty dołączyły kolejne firmy, w tym szwedzka oraz norweska. Tym samym powstało przedsiębiorstwo działające na skalę międzynarodową.

W 2019 działalność została rozszerzona na państwa basenu Morza Bałtyckiego – najpierw Polskę, kolejno Litwę, Łotwę, Estonię oraz Danię.

Wypożyczalnia Renta wciąż się rozwija, a w jej szeregach obecnie zatrudnionych jest ponad 1400 pracowników, którzy pracują w sieci składającej się ze 135 wypożyczalni.

Dlaczego warto wypożyczyć sprzęt budowlany?

Zakup sprzętu budowlanego na własność oznacza duże koszty – i to nie tylko te związane z inwestycją w konkretne maszyny czy narzędzia. Do tego dochodzą kwestie przechowywania, transportu, zabezpieczenia, a także regularnych przeglądów. Klienci muszą również liczyć się z kosztami eksploatacyjnymi.

Wynajem sprzętu budowlanego okazuje się być doskonałą alternatywą zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i dla firm działających w branży budowlanej. Wiele ze sprzętów, narzędzi czy maszyn wykorzystywanych jest tylko jednorazowo bądź cyklicznie, ale w sporych odstępach czasu. Taka częstotliwość sprawia, że wynajem sprzętu jest zdecydowanie bardziej opłacalny i mniej kłopotliwy.

Do rąk odbiorców wciąż trafia profesjonalny sprzęt pochodzący od cenionych na rynku producentów. Koszt wynajmu jest jednak nieporównywanie niższy. Nie po stronie klientów leżą kwestie związane z koniecznością zabezpieczenia maszyn budowlanych, zapewnienia im miejsca do przechowywania czy też obowiązkiem wykonywania regularnych przeglądów. Usługa, jaką jest wynajem urządzeń budowlanych, jest więc nie tylko znacznie tańsza, ale i gwarantuje większą wygodę dysponowania wypożyczonym sprzętem.

Wypożyczalnia narzędzi – dostępny sprzęt

Reklama

W wypożyczalni narzędzi Renta znaleźć można podstawowe sprzęty takie jak drabiny, różnorodne elektronarzędzia czy agregaty prądotwórcze – urządzenia niezbędne nie tylko podczas budowy, ale i na etapie przeprowadzania remontu czy napraw, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów.

Dostępne są ponadto urządzenia przydatne na placu budowy, w tym maszty oświetleniowe, urządzenia do betonu, ogrodzenia, piły, młoty pneumatyczne czy rusztowania przejezdne. W ofercie nie zabrakło sprzętu dla specjalistów: sprzętów ogrodniczych oraz niezbędnych w pracy hydraulika.

Wypożyczalnia budowlana posiada także maszyny do profesjonalnych zastosowań, w tym piaskarki, podnośniki, ładowarki, wozidła budowlane i wiele innych.

Oddziały zlokalizowane w całej Polsce

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta posiada oddziały zlokalizowane w całej Polsce, dzięki czemu z oferty wynajmu maszyn i narzędzi budowlanych mogą skorzystać klienci z różnych regionów w kraju. Dostępnych jest aż 13 oddziałów – od południa aż po północ Polski.

Jak wypożyczyć sprzęt budowlany?

Wypożyczenie sprzętu budowlanego odbywa się bardzo prosto – wystarczy wybrać niezbędne narzędzia czy maszyny, sprawdzić ich dostępność, a następnie dokonać rezerwacji. Po uiszczeniu płatności za wynajem na określony czas można odebrać sprzęt bądź skorzystać z pomocy w jego transporcie w miejsce docelowe.

Na stronie internetowej klienci mogą również zapoznać się ze szczegółowym regulaminem wypożyczenia dla osób prywatnych oraz firm, co ułatwia realizację usługi wynajmu i pozwala znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Wynajem zamiast kupna

Wynajem maszyn i urządzeń budowlanych to nie tylko oszczędności, ale i zdecydowanie większa wygoda korzystania z oferowanych sprzętów. Ponadto gwarancja pracy z narzędziami i maszynami, które pochodzą od uznanych na rynku producentów. Warto zatem rozważyć tę opcję nie tylko dla optymalizacji kosztów.

Reklama