Reklama

Szukają talentów, w każdym rozmiarze

On wrz. 15, 2021

Trwają poszukiwania nowych talentów do sekcji seniorskiej.  Drużyna Lowlanders Białystok organizuje treningi rekrutacyjne.

  • Oprócz tego, że mamy sekcję juniorów, która co roku daje nam wielu zawodników do składu seniorskiego, chcemy dać szansę tym, którzy nie mieli możliwości dołączenia w młodszym wieku. – powiedział Piotr Morko, prezes zarządu Lowlanders Białystok

  Zaistnieć mają szansę zarówno osoby o większych gabarytach, którzy w innych grach zespołowych nie mieliby szans, jak i mniejsi, od których wymaga się szybkości, zwinności. Każdy z zawodników pełni inną rolę na boisku, dlatego dużo łatwiej znaleźć miejsce nawet dla tych największych.

  • Mamy w drużynie zawodników od 60 do 160 kilogramów masy ciała.  To sport, który nie dyskryminuje ze względu na wagę, wzrost czy wiek. Najważniejsze jest to, czy zawodnik chce spróbować i pracować nad sobą.  – dodał na koniec Piotr Morko

Aby dołączyć do drużyny należy wypełnić formularz rejestracyjny podany na stronie www i przyjść na wybrany termin, 22 lub 29 września o godzinie 18.30 na boczne boisko Stadionu Miejskiego w Białystoku.

Link do rejestracji:

https://lowlanders.pl/i/rekrutacja/8

Źródło: Biuro Prasowe Lowlanders Białystok

Foto: Marcin Fijałkowski – Maffoto / Lowlanders Białystok

Reklama