Reklama

Szkolenie online dla seniorów o bezpiecznym inwestowaniu pieniędzy

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów na seminaria online. Celem webinarium jest zwrócenie uwagi seniorów na ryzyka związane z inwestycjami na rynku finansowym, uwrażliwienie na ryzyko oszustw oraz przybliżenie roli informacyjnej i edukacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.


W trakcie wykładów chętni poznają działalność KNF i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego. Dowiedzą się czym są zasoby informacyjne strony internetowej KNF oraz w jaki sposób z nich korzystać. Otrzymają również niezbędne wskazówki jak odróżnić firmy oferujące usługi na rynku finansowym od oszustów i naciągaczy, a także usłyszą jakie wymogi należy spełnić, żeby skorzystać z usług na rynku finansowym.

W celu uczestnictwa w webinariach niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniach uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie. Formularz zgłoszeniowy na każde spotkanie będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium.

Udział w webinariach jest bezpłatny.

Reklama

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama