Reklama

Święto muzyki elektronicznej

 Już w najbliższy weekend miłośników muzyki elektronicznej w najlepszym wydaniu czeka prawdziwa gratka. W Famie odbędzie się bowiem Charge Festival 2007 – impreza służąca promowaniu avant-popu, click-elektroniki, glitchu oraz innych odmian nurtu IDM (intelligent dance music)…

 Charge Festiwal, który odbędzie się 24 i 25 marca w klubie FAMA w Białymstoku, organizuje Białostocki Ośrodek Kultury i NISKIE STUDIO. Jak piszą pomysłodawcy wydarzenia – na scenie festiwalu pragniemy zaprezentować białostockiej publiczności mniej lub bardziej znanych przedstawicieli gatunku. W tym roku wystąpią między innymi: Old Time Radio (przedstawiciel kultowej wytwórni Sissy Records) oraz Emiter (solowy projekt Marcina Dymitra, grającego wcześniej w takich zespołach jak Ewa Braun i Mordy).

Celem festiwalu jest szeroka promocja w naszym regionie muzyki elektronicznej, w najlepszej jej formie, w wykonaniu najciekawszych polskich przedstawicieli tego gatunku. Występ każdego zespołu zostanie uzupełniony o pokazy artystów mixowania obrazu – Vj’ów!


Portal Bstok.pl jest patronem medialnym Festiwalu.

Więcej informacji tutaj

Reklama