» Światowa premiera online modelu Audi urbansphere concept

Światowa premiera online modelu Audi urbansphere concept

  Dodano: 2022-04-12

Wyświetlono: 50 razy

Rodzina nowych pojazdów koncepcyjnych Audi powiększa się o kolejny model: Po Audi skysphere concept i Audi grandsphere concept, marka z czterema pierścieniami w logo przedstawia Audi urbansphere concept. Rodzina pojazdów koncepcyjnych sphere to spojrzenie w przyszłość designu Audi i emanacja tego, jak marka definiuje progresywną mobilność premium przyszłości. Audi urbansphere concept powstało specjalnie z myślą o potrzebach klientów w chińskich megamiastach. W miejscach, gdzie brakuje przestrzeni osobistej, samochód koncepcyjny oferuje największe wnętrze spośród wszystkich dotychczasowych modeli Audi.

Prezentacja Audi urbansphere concept – podobnie jak wcześniej Audi skysphere concept i Audi grandsphere concept – odbędzie się online. Ten nowy samochód studyjny, podobnie jak dwa wcześniejsze modele, został konsekwentnie zaprojektowany od wewnątrz do zewnątrz. 

 

Światowa premiera samochodu odbędzie się w ramach 

„Celebration of Progress” 

19 kwietnia o godz. 12.00

 

 

Podczas premiery online, członek zarządu AUDI AG ds. sprzedaży i marketingu Hildegard Wortmann, członek zarządu AUDI AG ds. rozwoju technicznego Oliver Hoffmann oraz szef marki Audi Henrik Wenders, opowiedzą o tym kolejnym kroku na drodze transformacji marki Audi. Wspólnie z designerem Garym Telaakiem pokażą, jak zautomatyzowana jazda przekształca wnętrze pojazdu w mobilny świat doznań, w którym nie ma kierownicy, pedałów i wyświetlaczy. Studyjny pojazd, który powstał w ścisłej współpracy biur projektowych Audi w Pekinie i w siedzibie głównej marki w Ingolstadt, jest pierwszym samochodem marki Audi odzwierciedlającym życzenia i doświadczenia chińskich klientów. Dokumentuje jednocześnie sposób, w jaki Audi interpretuje samochód jako trzecią przestrzeń życiową. Całość cyfrowej prezentacji moderował będzie Steven Gätjen. 

 

Premiera będzie transmitowana dla zarejestrowanych członków na Audi MediaTV. Tuż po jej zakończeniu, na Audi MediaCenter znaleźć będzie można również bogaty pakiet dodatkowych materiałów medialnych. 

 

Streaming “Celebration of Progress” zobaczyć będzie można również na: 

Źródło: Audi, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Mistrz magazynowania – Audi A6 Avant e-tron concept
» Audi Q4 e-tron: większa pojemność ładowania i rozbudowane funkcje online
 Inne artykuły

» Jak zmniejszyć poziom zużycia paliwa? Oto 7 cennych rad 2022-04-12
  SEAT Arona Xperience Rosnące ceny paliw stanowią obecnie jeden z poważniejszych problemów wśród kierowców na całym świecie. Ekspert SEAT-a proponuje kilka sposobów, które zwiększą efektywność jazdy i zmniejszą poziom zużycia paliwa. Utrzymywanie stałej prędkości, hamowanie silniki… więcej »

» Thomas Schafer nowym CEO marki Volkswagen 2022-04-04
  Thomas Schäfer Thomas Schäfer 1 kwietnia został dyrektorem ds. operacyjnych marki Volkswagen, a docelowo – od 1 lipca – zastąpi Ralfa Brandstättera na stanowisku dyrektora generalnego marki. Dołączy wówczas także do zarządu Grupy Volkswagen, gdzie będzie odpowied… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama