Reklama

Suwałki Bike Challenge – ostatnie dni zapisów!

2 dni – tyle czasu pozostało do zakończenia przyjmowania zgłoszeń do pierwszego w tym roku rowerowego wyzwania na suwalskim Bike Parku! „Suwałki Bike Challenge – przejazd na czas!” to coś więcej niż wyścig z czasem. To przede wszystkim doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu wśród osób, z którymi podziela się pasję. Sobotnie południe będzie okazją do nawiązania nowych znajomości i wymiany spostrzeżeń – niekoniecznie tych związanych z rowerami.

Jedno jest pewne – uczestnicy, którzy tego dnia zdecydują się odwiedzić Bike Park przy ul. Moniuszki 1A z pewnością nie pożałują podjętej decyzji.

Zawody rozgrywane będą w czterech kategoriach wiekowych:

  • 7-10 lat;
  • 11-13 lat;
  • 14-17 lat;
  • 18+

Udział jest całkowicie bezpłatny. Każdy zawodnik przystępujący do zawodów musi posiadać stosowną zgodę podpisaną przez rodzica lub przedstawiciela ustawowego. Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną na adres zbigniew.chilinski@osir.suwalki.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 87 566 32 81 maksymalnie do dnia 19 maja 2023 r. W przypadku puli wolnych miejsc, zapisy stacjonarne będą prowadzone w dniu zawodów 20 maja od godz. 11:30 do 12:00.

Jak będzie przebiegała rywalizacja? Zasady są bardzo proste! Każdy z zawodników musi pokonać dwukrotnie bądź trzykrotnie (w zależności od ilości zgłoszonych uczestników) wyznaczony tor, a do klasyfikacji zaliczany będzie najlepszy czas przejazdu. Start i meta zostanie wyznaczona wyraźną czerwoną linią.

Za zajęcie miejsc I – III w każdej z kategorii zawodnicy otrzymują pamiątkowe puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe! Szczegóły w regulaminie.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIE RODZICA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

Reklama

Reklama