Reklama

Studia Podyplomowe na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

Firmy uczą się jak prowadzić działania w Internecie, zwracają większą uwagę na user experience i strategię cyfryzacji, dane i analitykę. Wiedzę o nowych mediach i tzw. „digitalu” powinien zdobywać dziś prawie każdy. Wydział Informatyki pomaga zdobyć kompetencje w zakresie E-Commerce, Marketingu Internetowego, Sztucznej Inteligencji, User Experience Design i innych technologii.

Oferta studiów podyplomowych i szkoleń Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pozwala nie tylko zdobywać nowe kompetencje, ale też pomaga odnaleźć się na zmieniającym się ciągle rynku pracy. Także takie, które pozwalają łagodniej wejść w branżę IT, jak Tester Oprogramowania, czy bardziej wymagające jak Data Science czy JavaScript Developer.

Menadżer E-Commerce | II Edycja

Wykładowcy nauczą, jak realizować nowe projekty w handlu elektronicznym lub transformować istniejące biznesy i przenosić je do Internetu. Po zakończeniu studiów absolwent będzie w stanie samodzielnie przygotować strategię rynkową dla sklepu internetowego i koordynować działania związane z jego uruchomieniem oraz działaniem.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Tester Oprogramowania | II Edycja

Specjalność związana z testowaniem oprogramowania to jeden z najprostszych sposobów wejścia w branżę IT. Na początek studenci poznają pojęcia związane z produkcją i całym procesem tego jak powstaje oprogramowanie i dlaczego procesy zapewnienia jakości są ważne. Na kolejnym etapie nauczą się metod, które mają pomóc w podniesieniu jakości oprogramowania. A na koniec zostaną wprowadzeni delikatnie w świat języka JavaScript.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Marketing Internetowy | IX Edycja

Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu? Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online; właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Data Science – Developer / Analityk danych | VII Edycja

Wyróżnikiem tego kierunku są dwie specjalności. Developer to silny nacisk na Sieci Neuronowe i Deep Learning oraz Pythona. Analityk danych to język R (i jego biblioteki), SQL i API. Współpraca z firmami przy tworzeniu planu i prowadzeniu zajęć to największa wartość.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych | VII Edycja

Z roku na rok kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz ważniejsze dla firm. To pewne, że koszty usuwania szkód wyrządzonych przez ataki cyberterrorystów będą rosnąć w coraz szybszym tempie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia partnerów studia są idealnym sposobem na wejście w świat tajników bezpieczeństwa Internetu.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Projektowanie User Experience i Analityka internetowa | VI Edycja

Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Studia obejmą analizę wymagań klienta, przez projekt, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

JavaScript Developer | V Edycja

Celem kierunku jest to, aby absolwent studiów podyplomowych był przygotowany do podjęcia pracy na stanowiskach określanych na rynku jako JavaScript Junior Developer. Słuchacz kształci się w oparciu o praktyczne przykłady oraz doświadczenie kadry dydaktycznej.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

źródło: PB
oprac.: Anna Augustynowicz
fot.: Kamil Timoszuk

Reklama