Reklama

STOJINOVIĆ: CIESZĘ SIĘ, ŻE TUTAJ JESTEM

Cieszę się, że tutaj trafiłem. Oczywiście przychodząc do Jagiellonii chciałem spróbować sił w lepszej lidze – powiedział po podpisaniu umowy z Jagiellonią Dusan Stojinović.

Nowy defensor nie krył radości z podpisania umowy z „Żółto-Czerwonymi”. – Cieszę się, że tutaj trafiłem. Za mną dwa bardzo udane dni w Białymstoku. Samo miasto bardzo mi się spodobało. Stadion sprawia pozytywne wrażenie, ośrodek treningowy jest na najwyższym poziomie. Spodobała mi się także nowa szatnia, dlatego fajnie, że tutaj jestem – podkreśla.

Kiedy Dusan usłyszał o ofercie z Jagi? – Jeżeli mam być szczery, to trzy dni temu. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, a mi chyba przekazano informacje na samym końcu. Tak naprawdę dostałem wiadomość, że mam się pakować, bo przechodzę do Jagiellonii, która gra w polskiej ekstraklasie. Długo nie myślałem, spakowałem się i tutaj jestem – opisuje.

Czy nasz nowy zawodnik rozmawiał z kimś na temat swojego transferu? – Wiem, że w przeszłości w Jagiellonii grało kilku Słoweńców. Z jednym z nich, Matiją Sirokiem mam dobre relacje. Wypowiadał się on bardzo pozytywnie o samym mieście, klubie. Mówił, że kibice na stadionie tworzą fantastyczną atmosferę. Przyjechałem zatem tutaj z wieloma pozytywnymi opiniami – wyjaśnia.

Jakie cele Dusan stawia przed sobą? – Oczywiście przychodząc do Jagiellonii chciałem spróbować sił w lepszej lidze. Naturalnie ma dość duże ambicje i w przyszłości chciałbym spróbować sił w jeszcze lepszej lidze, aby jednak to osiągnąć muszę grać naprawdę dobrze tutaj – zapowiada.

Co Dusan może dać drużynie? – Na pewno dam z siebie wszystko. W każdym meczu będę dawał z siebie wszystko, całe moje serce. Chcę, aby kibice byli usatysfakcjonowani moją grą i abyśmy mogli wspólnie świętować zdobycie wspólnego trofeum – zakończył Dusan Stojinović.

źródło: jagiellonia.pl

Reklama