Reklama

Stawia na Internet

 20 września ruszyła internetowa strona Marka Kozłowskiego – kandydata PiS na Prezydenta Miasta. Związany od lat z samorządem Kozłowski chciałby jak najszybciej wprowadzić filozofię ”e-urzędu” do magistratu i zapewnić bezprzewodowy dostęp do sieci przynajmniej w ścisłym centrum miasta.

 Na stronie www.kozlowski.bialystok.pl można przyjrzeć się bliżej poglądom i życiu osobistemu kandydata. Jego sztab wyborczy nie ukrywa, ze w ten sposób chce dotrzeć do młodszego i lepiej wykształconego elektoratu. Dodatkowo Kozłowski chciałby, żeby większość spraw mogła być w Białymstoku załatwiana za pośrednictwem sieci. Hot spoty w centrum z pewnością znalazłyby uznanie u turystów i biznesmenów odwiedzających Białystok.

 Strona kandydata ma być rozbudowywana, na razie można na niej poznać jedynie zręby programu wyborczego i podziwiać kilka panoramicznych fotogramów miasta. Sam Kozłowski przyznaje, ze z Internetu korzysta do załatwiania spraw, ale w domu dostępem do sieci rządzą dorosłe dzieci. Przyznaje, że czasami gra z nimi w gry komputerowe, ale o uzależnieniu na razie nie ma mowy.

https://www.bstok.pl/up/news/914_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/914_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/914_3.jpg

Reklama