Reklama

Stadion Miejski opanowały tłumy!

Dzień Dziecka to wyjątkowe wydarzenie, na które nasi milusińscy czekają z utęsknieniem. Dlatego jak co roku, Stadion Miejski wyprzedził nieco kalendarz i sprawił ogromną niespodziankę dzieciakom w ostatni majowy weekend. Na wszystkich przybywających czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych właśnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Przez cały dzień na Stadionie pojawiło się aż 12 000 osób! Na wszystkich przybywających czekała ogromna ilość atrakcji przygotowanych przez Stadion oraz kilkudziesięciu zaproszonych partnerów. Wśród różnorodnych stoisk, zabaw i wydarzeń towarzyszących każdy, ten mniejszy, ale i całkiem duży też, mógł znaleźć coś dla siebie.

Stadion oraz partnerzy wydarzenia stanęli na wysokości zadania, aby ten dzień był wyjątkowy. Przygotowali mnóstwo ciekawych zajęć, atrakcji, animacji, konkursów i pokazów.

Reklama

Każdy mógł skorzystać z malowania twarzy, zagrać w gry planszowe, sprawdzić swoją wiedzę o kolei, poskakać na trampolinach, czy spróbować swoich sił w sterowaniu robotami.

W trakcie imprezy można było obejrzeć pokazy tańca czy poturlać się w ogromnych dmuchanych piłkach. Oprócz różnorodnych stoisk i aktywności przygotowano konkursy z upominkami i drobnymi gadżetami.

Tegoroczny Dzień Dziecka pokazał po raz kolejny, że Stadion Miejski to doskonałe miejsce do organizacji różnego typu wydarzeń. Dzięki ogromnej przestrzeni i kreatywności organizatorów ten wyjątkowy obiekt na mapie naszego regionu może stać się miejscem niezapomnianych wrażeń.

 

Reklama