SsangYong z nowymi modelami

Actyon to SUC Sport Utility Coupe, jest nieznacznie mniejszy od Kyrona, ma 446 cm długości, 188 cm szerokości oraz 174 cm wysokości a rozstaw osi wynosi 274 cm. Spośród tłumu inncyh suv-ów będzie wyróżniać się aerodynamiczną, nawiązującą do stylistyki coupe.
Napęd Actyona rozwiązano tak jak w większym Kyronie. Kierowca sam decyduje o tym, czy napęd przekazywany jest wyłącznie na tylną, czy również na przednią oś. Komfort jazdy zapewnia układ jezdny, na który składa się wielowahaczowe zawieszenie przednie oraz 5-wahaczowa tylna oś. Pod maską Actyona będzie montowany silnik Diesla 2.0 z trzeciej generacji systemem common-rail, o mocy 141 KM oraz momencie obrotowym rosnącym do 310 Nm.
Actyon Sports to SUT Sport Utility Truck – samochód z nadwoziem typu pick-up. Dzięki czemu uzysakno możliwość odliczenia pełnej kwoty podatku VAT. Actyon Sports będzie dostępny na Polskim rynku z podwójną kabiną pasażerską (double cab). Auto wyposażono w znaną z modelu Actyon jednostkę Diesla o mocy 141 KM. Ramowa konstrukcja samochodu gwarantuje podwyższoną wytrzymałość nadwozia podczas codziennej eksploatacji w trudnym terenie.
autor: Bstok.pl
Źródło SsangYong

Reklama