Reklama

Spotkanie dla przedsiębiorców

W środę (22 maja) w Białymstoku odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne skierowane do miejscowych przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości – Małe firmy wielkie zmiany”. Zapraszają na nie Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

W trakcie spotkania w Hotelu Gołębiewskim przy ul. Pałacowej 7 lokalni przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się więcej o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, Pracowniczych Planach Kapitałowych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie można będzie uzyskać pomoc od ekspertów z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Agencji Rozwoju Przemysłu, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Polskiego Funduszu Rozwoju.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowy program spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl.

Kamila Bogacewicz

Źródło: Urząd Miejski Białystok