Reklama

Sportowy sylwester w Grajewie

  W Sylwestra w Parku Wolności w Grajewie przy ul. Strażackiej odbędzie się XV Integracyjny Bieg Świąteczno – Noworoczny. To dobra okazja by na sportowo zakończyć 2021 rok.

     Impreza rozpocznie się ok. godziny 9.45 wspólnym śpiewaniem kolęd. Następnie odbędą się biegi dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Dla najmłodszych przygotowano kilka dystansów od 200m do 1000 m. Po biegach dziecięcych odbędzie się bieg integracyjny dla wszystkich chętnych po parkowych alejkach. Na zakończenie wystartują osoby od 16 roku życia i mają do pokonania ok. 3 000 m. W tym biegu można zejść z trasy po zaliczeniu dwóch okrążeń Parku.

    Dla wszystkich przygotowano okolicznościowe medale, słodycze, gorącą herbatę i ciepły posiłek. Mile widziane są przebrania sylwestrowe uczestników. Najlepsze otrzymają specjalne wyróżnienia.

    Organizatorami Biegu są: Centrum Organizacji Pozarządowych w Grajewie, Klub Sportowy Maratonka i Grajewskie Centrum Kultury, a współorganizatorzy: Miasto Grajewo, Gmina Grajewo, MOSiR, Państwowa Straż Pożarna, Młodzi dla wolonatariatu.

    Po imprezie w hali sportowej MOSiR odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków KS Maratonka.

Artykuł Sportowy sylwester w Grajewie pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama