Reklama

Spektakl “Mayday” w Teatrze Dramatycznym

„Mayday”, w oryginale: „Run for Your Wife”, to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray’a Cooney’a – brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet. Na skutek wypadku, jego tajemnica wychodzi jednak na jaw, co wywołuje lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawiają, że „Mayday” od ponad trzydziestu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie.

Spektakl “Mayday” jest laureatem „Złotego Rechotu” – głównej nagrody na Festiwalu Komedii (na Południu) „FUNfest”.

Spektakl można obejrzeć:

KONKURS!

Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na niedzielny spektakl (10.02.19, godz. 17:00) dla osób które jako pierwsze wyślą wiadomość na michal@bstok.pl – w tytule „Mayday”

Wysyłając wiadomość na adres „michal@bstok.pl” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu udziału w konkursie „Mayday” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

 

Patronat medialny: Bstok.pl