Reklama

Ślepsk Malow Suwałki rozpoczyna udział w „Solbet Cup”

Ślepsk Malow Suwałki rozpoczyna swój udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej „Solbet Cup”, który rozpoczął się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Biało-niebiescy zmierzyli się w piątek (15.09) z Enea Czarnymi Radom.

W ten weekend kibice zgromadzeni na trybunach hali OSiR w Solcu Kujawskim zobaczą w akcji cztery drużyny – AERO Odolena Voda (Czechy), BKS Visłę Proline BydgoszczEnea Czarnych Radom oraz Ślepsk Malow Suwałki. Pierwszego dnia „Solbet Cup”, czyli 15 września, odbędą się dwa mecze – o godzinie 16:00 zmierzą się BKS Visła Proline Bydgoszcz i Volejbal Odolena Voda, natomiast po zakończeniu tego spotkania zobaczymy na boisku Enea Czarnych Radom i Ślepsk Malow Suwałki. Trener Dominik Kwapisiewicz będzie miał do dyspozycji wszystkich trenujących zawodników, z wyjątkiem przebywających na zgrupowaniach reprezentacyjnych Zigi Sterna, Matiasa Sancheza i Joaquina Gallego.

Zwycięzcy poszczególnych spotkań zmierzą się w sobotnim finale, który odbędzie się 30 minut po zakończeniu meczu o 3. miejsce. Początek starcia o najniższy stopień turniejowego podium o godzinie 12:00.

Uczestnicy Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Solbet Cup w Solcu Kujawskim:

– BKS Visła Proline Bydgoszcz

– Enea Czarni Radom

– Ślepsk Malow Suwałki

– AERO Odolena Voda

15 września 2023

BKS Visła Proline Bydgoszcz  AERO Odolena Voda • 16:00

Enea Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałki ( *30 minut po zakończeniu spotkania BKS Visła Proline Bydgoszcz – Volejbal Odolena Voda)

16 września 2023

Mecz o 3. miejsce „Solbet Cup” – 12:00
Mecz o 1. miejsce „Solbet Cup” – 30 minut po zakończeniu meczu o 3. miejsce

Reklama

Reklama