Skoda sponsorem Miastrzostw Świata w Hokeju

Škoda Auto jest „Oficjalnym Głównym Sponsorem Mistrzostw Świata IIHF” już 15. rok z rzędu. Jeszcze nigdy w historii żaden partner handlowy nie sponsorował Mistrzostw Świata dłużej niż Škoda.
W 1993 roku przy okazji Mistrzostw Świata IIHF w Niemczech Škoda Auto przestała być jedynie „Oficjalnym Samochodem”, a stała się „Oficjalnym Głównym Sponsorem” największego hokejowego wydarzenia na świecie. Widocznym znakiem rozszerzenia sponsoringu stało się umieszczenie gigantycznego logotypu Škody na środku płyty lodowiska, co dzisiaj jest niemal postrzegane jak punkt zwrotny w historii Mistrzostw Świata IIHF.
W ostatnich 15 latach Škoda Auto przyczyniała się do wzrostu i rozwoju międzynarodowego hokeja na lodzie. Nieprzerwane wsparcie Škody Auto okazało się kluczowym wkładem w podniesienie rangi Mistrzostw Świata IIHF do dzisiejszego znakomitego poziomu, a te 15 lat pokazało, że praca zespołowa ze Škodą Auto jest czymś, na co partnerzy mogą bez obaw liczyć. Partnerskie podejście oznacza wielką tradycję niezawodności Škody Auto, co ma swoje odbicie w każdym samochodzie Škody. W ciągu ostatnich 15 lat świadczenia usług dla Mistrzostw Świata IIHF samochody Škody pokonały w sumie ponad 4 miliony kilometrów albo, innymi słowy, okrążyły kulę ziemską więcej niż 100 razy. W ciągu tych 15 lat ani jedna podróż nie została przerwana z powodu usterki technicznej samochodów Škody.
Oczywiście Škoda Auto również czerpie korzyści z tej współpracy: Mistrzostwa Świata IIHF, przykuwające ogromną uwagę mediów, pomagają Škodzie dotrzeć z marką do fanów sportu na całym świecie, pomagają też wykorzystać bardzo pozytywny wizerunek hokeja na lodzie.
Škoda Auto ma podpisany kontrakt z Infront Sport & Media, marketingowym partnerem IIHF, do roku 2011 włącznie, z opcją jego przedłużenia na kolejne lata.
W piątek 27 kwietnia rozpoczęły się Mistrzostwa Świata IIHF 2007 w Rosji i Škoda Auto jest dumna z tego, że może być częścią tej wspaniałej imprezy.
Całą fascynującą historię sponsoringu przez Škoda Auto Mistrzostw Świata IIHF można znaleźć na stronie www.skoda-auto.com.
autor: T.K.
Źródło: Skoda

Reklama