Reklama

Rzecznik Praw Obywatelskich w Białymstoku

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar spotka się z mieszkańcami Białegostoku. Będzie można porozmawiać m.in. o sprawach ważnych dla miasta i regionu oraz o prawach człowieka.

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem odbędzie się w Białymstoku 11 kwietnia (czwartek) w godz. 17.30–19.30, w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3.

Organizatorzy – Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich – zapraszają wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć o problemach, z którymi się zmagają, o tym, co jest ważne dla regionu, ale też o dobrych rozwiązaniach, które warto upowszechnić w całym kraju. Adam Bodnar często jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych, aby o stanie praw człowieka w Polsce dowiadywać się nie tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, ale z bezpośrednich kontaktów.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Zgłoszenie nie jest konieczne, ale ułatwi organizatorom przygotowanie się do spotkania. Dlatego warto wcześniej zgłosić problemy, które ktoś zamierza przedstawić na spotkaniu. Można to zrobić za pośrednictwem formularza. Jest dostępny na stronie www.rpo.gov.pl.

Anna Kowalska

Źródło: Urząd Miejski Białystok