Reklama

Rugbyści walczą o awans

Last updated Kwi 13, 2019

Dzisiaj w  sobotę 13 kwietnia rozpoczynamy  walkę o awans do 1 ligi.
Naszym rywalem będzie dobrze  znana drużyna z Poznania – Klub Rugby Chaos Poznań!
Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego przy Słonecznej 1.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie – Wasze wsparcie bardzo nam się przyda! Wstęp wolny!

Skoro zaś dzisiaj pierwszy mecz, więc najwyższy czas wspomnieć o zawodnikach, którzy dołączyli do naszej drużyny przed tym sezonem
1. Sergi Kvernadze (nr 10) – wychowanek klubu AIA Kutaisi, do 2006 grający w Polsce m.in. w AZS AWF Warszawa i RC Arka Gdynia, z którymi sięgał po tytuł mistrza Polski. Ostatnie sezony spędził w ekstraligowym klubie MKS Pogoń Aventa Siedlce, a od tego sezonu zasilił nasze szeregi aby pomóc nam w walce o awans do 1 ligi.
2. Wojtek Twarowski (nr 4) – znany w Białymstoku bardzo dobrze, gdyż to właśnie w naszym klubie zaczął swoją przygodę z rugby. Ostatnie sezony spędził na wypożyczeniu w Pogoni Siedlce. Zdobył tam dużo boiskowego doświadczenia, które chce teraz wykorzystać w Białymstoku.
3. Paweł Krasuski (nr 1) – kolejny zawodnik Pogoni, który dołącza do nas na ten sezon na zasadach wypożyczenia i będzie wzmocnieniem w 1 linii młyna.
4. Beka Apkhaidze – wychowanek klubu AIA Kutaisi. Bardzo dobry obrońca, grający w 1 linii młyna.
5. Aliaksandr Voidzel i 6. Aliaksandr Yakutovich – obaj do tej pory grali w Mińsku. Obaj o tym samym imieniu i obaj grający w ataku

Źródło: Rugby Białystok