Reklama

Rockowania 2022. Trwają zapisy na przegląd zespołów rockowych Podlaska Scena Folkloru Przy wspólnym stole. Czyli polsko-ukraińsk…

Rockowania organizowane są przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku od pięciu. Do udziału zapraszane są zespoły amatorskie z województwa podlaskiego, niezwiązane kontraktem płytowym ani inną umową wydawniczą. 
Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z dołączoną i opisaną (wykonawca, tytuł) płytą CD (demo), zawierającą nagrania 3 własnych utworów, należy przesłać do 25 kwietnia pocztą, pod adres: Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok lub drogą elektroniczną na adres: rockowania@pikpodlaskie.pl

O zakwalifikowaniu do eliminacji powiatowych, terminie koncertu i jego lokalizacji (powiat, z którego pochodzi zespół lub najbliżej położony od obszaru jego działalności) zespoły zostaną powiadomione do 29 kwietnia.

Główna nagroda przeglądu to 5000 zł, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 2500 i 1500 zł. Dodatkową nagrodę ufundowało Polskie Radio Białystok, partner medialny Rockowań. Jest to zakwalifikowanie do finału plebiscytu Niebieski Mikrofon – Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok 2022 oraz koncert live na antenie radia dla wybranego zespołu. Zostanie również przyznana nagroda specjalna ufundowana przez Partnera przeglądu 69 Guitars Pracownia Lutnicza – pełny serwis gitary lub gitary basowej dla wybranego gitarzysty lub basisty.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie Podlaskiego Instytutu Kultury.

źródło: Podlaski Instytut Kultury
oprac.: Paulina Dulewicz

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama