Reklama

Rekordowy Bstok.pl

 Miło jest nam poinformować, że portal Bstok.pl w listopadzie zanotował kolejny rekord oglądalności. Według statystyk nasze strony obejrzało w minionym miesiącu ponad 122 tysięcy tzw. unikalnych użytkowników!

To kolejny kamień miliowy w rozwoju Miejskiego Portalu Informacyjnego. W sierpniu br. (na nasze trzecie urodziny) po raz pierwszy przekroczyliśmy magiczną liczbę miliona odsłon miesięcznie. Teraz możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą osób odwiedzających portal. Według profesjonalnych statystyk dostarczanych nam przez stat24 (www.stat.pl) w listopadzie serwis bstok.pl zaszczyciło swoją obecnością dokłanie 122.039 użytkowników (cookies). Co fachowo oznacza ten termin? Wyjaśniamy – jest to osoba korzystająca z zasobów strony WWW identyfikowana przez nadany jej ciąg znaków alfanumerycznych (cookie).

W tym miejscu nie wypada nie podziękować Naszym Szanownym Internautom. Wy bowiem jesteście głównym „autorem” (a także arbiterem) naszego sukcesu i to Wy dopingujecie nas do pracy nad portalem.

Dziękujemy za zaufanie!
Zostańcie z nami!
Portal Bstok.pl jako jedyne regionalne medium internetowe od początku swego istnienia (sierpień 2003) publikuje comiesięczne statystyki odwiedzin serwisu. Zestawienia oglądalności dostępne są na pod tym adresem.Linki:

  • www.stat.pl – Profesjonalne statystyki oglądalności stron internetowych

Reklama