Reklama

Raków kolejnym rywalem Jagiellonii!

Raków po 3 rozegranych meczach ligowych ma na koncie 6 punktów, ale nadal reprezentuje nasz kraj w ramach eliminacji europejskich pucharów. Jak zaprezentują się podopieczni Marka Papszuna tuż po rewanżowym starciu ze Spartakiem Trnava? Czy Jagiellonia Białystok ma realne szanse, aby sprawić niespodziankę na obiekcie Krzyżowców? Zapraszamy na zapowiedź tego starcia!

Raków Częstochowa vs Jagiellonia Białystok

Podopieczni Marka Papszuna to obecnie jeden z głównych kandydatów do wywalczenia tytułu mistrza Polski. Raków Częstochowa rozpoczął obecne rozgrywki od 2 kolejnych zwycięstw, jednak w poprzedniej serii gier musiał uznać wyższość Górnika Zabrze w meczu wyjazdowym. Tym samym Częstochowianie z pewnością będą chcieli zrobić wszystko, aby nie potknąć się po raz kolejny w domowej rywalizacji z Jagiellonią Białystok. Na papierze wydaje się, że zadanie nie powinno być najtrudniejsze. Goście przystąpią do tego meczu po serii 3 kolejnych porażek i z pewnością nie są w najwyższej formie. Raków musi wygrywać takie spotkania, jeśli marzy o wywalczeniu mistrzostwa Polski, o czym najlepiej przekonał się w poprzedniej kampanii. Jedno potknięcie w domowej rywalizacji z Cracovia zdecydowało o tym, że nowym mistrzem został Lech Poznań.

Jagiellonia rozpoczęła obecną kampanię od zwycięstwa w meczu domowym z Piastem Gliwice. W kolejnych meczach tego zespołu nie było już jednak tak kolorowo. Białostoczanie zanotowali 3 kolejne porażki, zaczynając od meczu z Widzewem, przez Pogoń i Radomiak. Prawdę mówiąc, w każdym z tych spotkań mogli jednak wywalczyć komplet punktów, ale niewykorzystane sytuacje się mszczą, co najlepiej było widać na przykładzie każdego z tych pojedynków. Pozytywną informacją dla kibiców Jagiellonii Białystok jest bez wątpienia fakt, że piłkarze tego zespołu nie mają problemów z dochodzeniem do sytuacji bramkowych. Nie ma jednak wątpliwości, że podopieczni Macieja Stolarczyka muszą popracować nad wykończeniem, ponieważ w innym przypadku będzie im ciężko, aby walczyć o górną połowę tabeli.

Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie przed startem tego meczu nie wierzą w zwycięstwo Jagiellonii Białystok. Raków Częstochowa jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji i raczej nie można się dziwić takim przewidywaniom. Zakłady bukmacherskie online spodziewają się tutaj pewnego zwycięstwa gospodarzy, podobnie jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, kiedy to Raków pokonał Jagiellonię 5:0.

W 3 ostatnich starciach pomiędzy tymi drużynami nie było wyniku btts. Raków od początku tego sezonu zanotował tylko jeden rezultat z golem obu stron i mowa tutaj o domowej rywalizacji ze Stalą Mielec. Taka propozycja jest oczywiście dostępna w ofercie zakładów bukmacherskich online na stronie pzbuk.pl.

Więcej o sporcie w Białymstoku znajdziesz tutaj!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Reklama