Reklama

Rahim Blak startuje z siecią Toskańskich restauracji! 

Samozwańczo ale i z aprobatą moich wspólników- już oficjalnie, zostałem dyrektorem artystycznym grupy ,,Z ziemi włoskiej do Polski”!

To piękna fucha, kupujemy dzieła sztuki, wspieramy rewitalizacje naszych włoskich winnic oraz współpracujemy z architektami w projektowaniu restauracji Toscanizzazione Art Bistro!

Skupmy się na początek na dziełach sztuki. Ogromne było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem ceny oryginalnych obrazów, niektóre z nich powstały w XVI wieku. Na targach znakomite dzieła łączą się z kiczem- z pomocą przychodzi mi moje wykształcenie- po studiach na ASP rozpoznaje przynajmniej te niezłe. Podczas dwóch wyjazdów zakupiliśmy już około 200 dzieł!

Do czego są nam potrzebne te zakupy? 

Winnice, które posiadamy mają po kilka budynków, niektóre są niestety w ruinie i trzeba przywrócić im ich dawny blask, zaś dzieła były i będą nieodłączną częścią ich wnętrz.

Dodatkowo dochodzi sieć restauracji Toscanizzazione Art Bistro, które projektuje dla nas grupa projektowa CUDO! Wszystkie te restauracje chcemy wyposażyć w unikatowe i prawdziwe dzieła, aby oddawały niepowtarzalny klimat Toskanii- dlatego na ostatnie zakupy udaliśmy się z naszymi architektami i prezesem Michałem Bukowskim. Ponadto nasi inwestorzy i tokenariusze będą dostawać lub kupować dzieła podczas zwiedzania naszej winnicy! 

Wiele razy na biznesowej drodze moje wykształcenie przydawało mi się bardziej niż jakbym studiował biznes. Sztuka daje wyobraźnie, pozwala filozofować, co czyni nas bardziej innowacyjnymi i nieszablonowymi. Sztuka, podnosi standardym sprawa, że chcemy robić coś najlepiej, tak aby dzieło nas przeżyło, przeszło do historii. W końcu sztukę tworzy się z pasją i oddaniem a tylko tak buduje się rzeczy wielkie!

Na kolejne zakupy wybierzemy się wraz z Michałem Blakiem, moim super wspólnikiem- razem przywieziemy dwie ciężarówki włoskich dzieł! 

Projek Toscanizzazione Art Bisto powstał w jednej z toskańskich winnic, byliśmy wtedy bardzo głodni- dostaliśmy coś w rodzaju Happy Meal w wersji Italian! Zimna płyta, pięknie podana- wpadliśmy na pomysł stworzenia sieci włoskich restauracji! Dobry humor, piękne widoki, towarzystwo i wino- tak właśnie się to zaczęło. Poznaliśmy później Michała Bukowskiego i  wspólnie uczynimy tę wizję rzeczywistością! 

Otwieramy sieć toskańskich restauracji w Polsce! Od razu zaczynamy od trzech mocnych lokalizacji- Wrocław na Bulwarze Staromiejskim, Kraków na ul. Armii Krajowej, gdzie będzie będą mieścić się również nasze nowe biura oraz Katowice! Totalna petarda! Ponad 500m2 na parterze przepięknego biurowca KTW, a to dopiero początek! Umowy na lokale podpisaliśmy na 10 lat. Jeszcze w tym roku otworzymy pierwszą restaurację, gdzie zjecie najlepsze włoskie jedzenie w Polsce, najlepsze bo pochodzące prosto z naszych winnic w Toskanii, które są zapleczem produktów, inspiracją wnętrz oraz atmosfery.

Sieć restauracji jest częścią grupy ,,Z ziemi włoskiej do Polski”, której jestem udziałowcem, przewodzą jej Ariel Goczoł, Sebastian Adamik oraz cały zespół Toscanizzazione. Działamy jako spółka akcyjna, której prezesem jest Michał Bukowski. Nad projektami wnętrz pracuje niezwykła grupa projektowa CUDO o której również wspomniałem wcześniej- Aleksander Czerwona- Jabłoński i Tomasz Borowiak.

Ruszyła tokenizacja Toscanizzazione Art Bistro na platformie mosaico! możecie stać się współwłaścicielami naszej koncepcji gastronomicznej i zarabiać na wszystkich restauracjach a planujemy ich tyle, ile zażyczą sobie klienci- czyli dużo! 

materiał promocyjny

Reklama