Reklama

PRZYSZEDŁ NA DOZÓR, POJECHAŁ DO ARESZTU

PRZYSZEDŁ NA DOZÓR, POJECHAŁ DO ARESZTU

Data publikacji 21.11.2023

Bielscy policjanci zatrzymali kolejne osoby poszukiwane. Jedną z nich okazał się 60-latek. Mężczyzna przyszedł na komendę w ramach dozoru policyjnego w związku z prowadzonymi sprawami karnymi. Okazało się, że jest poszukiwany na 6 miesięcy tymczasowego aresztu, za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się między innymi przestępstwami akcyzowymi i rozbojami.

Tylko w ostatnich dniach bielscy policjanci zatrzymali 5 kolejnych osób, które poszukiwane były przez wymiar sprawiedliwości. Jedną z nich okazał się 60-latek. Wczoraj mężczyzna przyszedł do bielskiej komendy, w związku z dozorem policyjnym. Wówczas okazało się, że sąd w Warszawie zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Sąd orzekł taki środek w związku z toczącym się przeciw mężczyźnie postępowaniem karnym dotyczącym udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się między innymi przestępstwami akcyzowymi i rozbojami. 60-latek trafił na 6 miesięcy do aresztu.


W ręce mundurowych wpadł też poszukiwany 41-latek. Mężczyzna został zatrzymany w związku z odbyciem kary roku pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Kolejną osobą poszukiwaną jest 46-latek, zatrzymany przez bielską patrolówkę w rejonie jednego z bloków w centrum miasta. Jak ustalili mundurowi, bielszczanin poszukiwany był przez sąd do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności za uchylanie się od płacenia alimentów.


Mundurowi zatrzymali również 2 inne osoby, które poszukiwane były przez sąd. Wszyscy już trafili do aresztu.
Źródło: Policja Podlaska

Reklama