Reklama

Przegrywamy z Bogdanką Arką Chełm

Nie nasz dzień, nie nasz mecz. Beniaminek z Chełma okazał się dziś dużo lepszy. Przegraliśmy z Bogdanką Arką 0:3. Względem poprzedniego spotkania trener Krzysztof Andrzejewski nie dokonał roszad w wyjściowym ustawieniu. Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście.

Drużyna z Chełma po 5-punktowej serii objęła prowadzenie 11:5. Do końca seta chełmianie grali na wysokim poziomie i kontrolowali losy pierwszej odsłony rywalizacji. Przegraliśmy partię 18:25. Drugi set ponownie upłynął pod dominacją gości. Chełmianie wyśmienicie otworzyli drugą odsłonę rywalizacji i kontynuowali dobrą grę do samego końca partii. Przegraliśmy seta 19:25. Początek trzeciej odsłony rywalizacji ponownie należał do drużyny gości. Chełmianie wyszli na prowadzenie 11:7. Seria punktowa przy zagrywce Adriana Gwardiaka pozwoliła nam jednak zbliżyć się na jedno oczko. Przez kolejne fragmenty seta minimalną przewagę punktu utrzymywali goście. Skuteczny blok wyprowadził chełmian na prowadzenie 23:21. Strat nie udało się odrobić, a w związku tym przegraliśmy seta 23:25, a cały mecz 0:3 To nie koniec zmartwień. W trakcie pierwszego seta groźnie wyglądającego urazu nabawił się Adrian Kacperkiewicz. W dwóch najbliższych kolejkach czekają nas wyjazdowe spotkania. Za tydzień udamy się w daleką podróż do Głogowa, gdzie zagramy z tamtejszym KGHM SPS. Głogowianie nie zaliczyli najlepszego startu, gdyż dwa pierwsze mecze przegrali 0:3 i 1:3. .

REA BAS Białystok vs Bogdanka Arka Chełm 0:3 (18:25, 19:25, 23:25)

Skład: Kacperkiewicz, Rawiak, Turski, Janusz, Witkoś, Goss, Ostaszewski (l) – Gwardiak, Naliwajko, Kardasz  MVP – Kacper Gonciarz – Bogdanka Arka Chełm

Reklama

Reklama