Reklama

Projekt „Bliżej siebie” w Książnicy Podlaskiej „Autorzy i książki” – spotkanie z projektantką mody Anetą Popławską Autorzy i ksi…

Inicjatywa obejmować będzie 30 wydarzeń, w tym: warsztaty terapeutyczne i edukacyjne, spotkania z muzyką, warsztaty literackie i rzeźbiarskie, warsztaty filcowania i  nowych technologii, a także spotkania autorskie i spotkania z astronomią.

W gronie zaproszonych gości znaleźli się m. in.: poeci Eligiusz Buczyński i ks. Kamil Dąbrowski, przedstawiciele Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii, informatyk Maja Podobińska, rzeźbiarz Marek Szyszko i dietetyk Agnieszka Kucharczyk.

Projekt zakończy się w listopadzie 2022 roku. Szczegółowe informacje o wydarzeniach znaleźć można na stronie internetowej Książnica Podlaska.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Współorganizatorem akcji obok Książnicy Podlaskiej jest Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

źródło: Książnica Podlaska im. Ł. Górnickiego w Białymstoku
oprac.: Cezary Rutkowski

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama