Poznaj najnowszą kolekcję kosmetyków Nyx Barbie!

Temat Barbie i związanych z nią produktów w ostatnim czasie to jeden z najpopularniejszych nie tylko w mediach, ale również w sklepach. Wszędzie możemy znaleźć nawiązania do historii światowej sławy lalki, tym razem jednak w znacznie bardziej nowoczesnej i empatycznej odsłonie. Barbie zawładnęła światem, w tym również tym kosmetycznym. Jedną ze światowych marek, która zdecydowała się na stworzenie kolekcji inspirowanej Barbie jest Nyx! Poniżej przedstawiamy szczegóły tej wyjątkowej odsłony kosmetyków. Zapraszamy do lektury!

Barbie na językach wszystkich!

Barbie zawładnęła światem! Ta wyprodukowana przed laty lalka przez firmę Mattel stała się uosobieniem kobiecości, seksapilu i powabu – czyli wszystkiego tego, o czym marzą dziewczynki i do czego dążą kobiety. Najnowszy film jednak poza powrotem do bajkowego świata, ma również na celu pokazać, że historia Barbie może uczyć. Empatii, zrozumienia, wsparcia. Przez lata bowiem lalka, poza ładną figurą i długimi blond włosami, ukazała się w różnych odsłonach, pokazując najmłodszym, że każdy z nas jest inny i wyjątkowy. Stąd na rynku od wielu lat możemy znaleźć Barbie w rozmiarze plus size, Barbie z dziećmi, Barbie Businesswoman czy np. Barbie na wózku inwalidzkim. Niezmiennym jednak w przypadku tych wszystkich lalek pozostaje makijaż. Zawsze kobiecy, podkreślalający walory, estetyczny. Nic więc dziwnego, że światowe marki makijażowe postawiły zainspirować się tym i stworzyć z okazji premiery dedykowaną serię kosmetyków.

Makijaż inspirowany Barbie

Reklama

Makijaż Barbie zawsze idealny stał się inspiracją do stworzenia kolekcji kosmetyków, które pozwolą odtworzyć ten makijaż na żywo. Poza charakterystycznym dla lalki Barbie różem, w kolekcjach oferowanych kosmetyków znajdziemy również odcienie koloru żółtego, beżowego, brązowego czy niebieskiego. Dzięki tak szerokiej palecie barw kosmetyków możemy stworzyć makijaż zarówno na randkę, jak również na beztroski wypad z przyjaciółkami nad morze czy basen lub na piknik za miastem. Tak samo jak Barbie możemy bawić się zestawieniami kolorystycznymi!

Co znajdziemy w najnowszej kolekcji Nyx Professional?

Nyx Barbie to kolekcja, w której znajdziemy nie tylko stylowe lusterko w kształcie telefonu, które od zawsze kojarzy się z Barbie ale również dużą paletkę cieni do powiek w dwóch wersjach kolorystycznych, paletkę do konturowania twarzy, kolekcję kredek do oczu, pomadek czy błyszczyków. Każdy z tych produktów znalazł się w pięknym opakowaniu, oddającym charakter Barbie.

Doskonałe połączenia kolorystyczne pozwalają na stworzenie prawdziwie wakacyjnego looku i cieszenie się chwilą beztroski. Niebieski cień do powiek, połączony z odcieniem beżu i żółtego to doskonały pomysł dla blondynek, które zasługują na podkreślenie ich pięknego koloru oczu i włosów. Dodatkowo linię oka można wzbogacić o rzęsy na pasku z serii Nyx Barbie. Brunetki doskonale odnajdą się w nieco cieplejszych tonach takich jak odcień miodu czy borda na oczach. W połączeniu z delikatnie połyskującym błyszczykiem stworzymy makijaż wydobywający pełnię uroku osobistego. 

Dodatkowo warto podkreślić, że każdy kosmetyk zapakowany jest w stylowe opakowanie, nawiązujące do konwencji filmu i wprowadzające wesoły, kobiecy akcent do kosmetyczki! Zapraszamy Cię do zabawy kolorem już dzisiaj i przeniesienia się do magicznego świata Barbie razem z marką Nyx Professional. 

Reklama