Reklama

Powiatowy Piknik Rodzinny w Sokółce

Koncerty, warsztaty, wyroby regionalne, kino pod chmurką i wiele innych atrakcji czekało na uczestników pikniku, który odbył się w piątek, 1 września, przy Starostwie Powiatowym w Sokółce. Udział w nim wzięła członek zarządu Wiesława Burnos. Partnerem wydarzenia było Województwo Podlaskie.


– Takie spotkania są ważne, bo stwarzają przestrzeń do spędzenia czasu w rodzinnej, przyjacielskiej atmosferze. Nastał koniec wakacji, ale każdy koniec to także pewien początek. Dlatego korzystajmy z tych wszystkich atrakcji, żeby z uśmiechem rozpocząć kolejny etap w naszym życiu – mówiła Wiesława Burnos.

Zgromadzeni goście bawili się przy dźwiękach ulubionej muzyki. Na scenie wystąpiły zespoły: Jemioła, Kapela u Mundka, Powiatowy Zespół „Studio Poezja”, Exit, Retro Band, Golden Hit oraz gwiazda wieczoru – Fanatic.

Sympatycy kina mieli okazję obejrzeć dwa filmy na wielkoformatowym ekranie w ramach Podlaskiego Kina Plenerowego – „Lessie wróć” i „Batman”. Zaprezentowano także obrazy Jakuba Horosza.

To nie wszystko. Można było własnoręcznie wykonać bransoletki podczas warsztatu tkackiego, skosztować regionalnych przysmaków czy zaopatrzyć się w rękodzieło. Swoje stoiska miały mundurowe służby, a dzieci mogły korzystać z licznie rozstawionych dmuchańców.

Organizatorem wydarzenia był Powiat Sokólski. Wziął w nim udział m.in. wiceminister Edukacji i Nauki Dariusz Piontkowski oraz senator Mariusz Gromko. 

Anna Augustynowicz
red.: Małgorzata Sawicka
fot.: Starostwo Powiatowe w Sokółce

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama

Reklama