Pomysły na wieczór kawalerski, dzięki którym ten dzień będzie wyjątkowy

Wieczór kawalerski to wielki dzień dla pana młodego, który niebawem weźmie ślub. Warto zorganizować ten dzień w taki sposób, aby każdy uczestnik, a w szczególności przyszły mąż zapamiętał na długo. Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji na pomysł na wieczór kawalerski. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Gra w paintball

Paintball to grupowa rozrywka, która po części odwzorowuje wojnę i jest to urzeczywistnienie gier wideo. Jak wiadomo, prawie każdy mężczyzna lubi raz na jakiś czas pograć sobie w gry, czy to na PlayStation, czy na komputerze. Właśnie dlatego wyjście na paintball będzie świetnym pomysłem i spodoba się każdemu uczestnikowi. Ta militarna gra na świeżym powietrzu dostarczy mnóstwa emocji i świetnych wspomnień. Przed przystąpieniem do gry każdy uczestnik zostanie zapoznany z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa. Następnie przy użyciu pistoletów z farbą zaczyna się zabawa na polu walki. Paintball to świetny wybór na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego z przytupem! 

Wyprawa Off Road

Off Road to świetna forma rozrywki, która dostarcza mnóstwa adrenaliny, zabawy i emocji. Szykując atrakcje na wieczór kawalerski, warto pomyśleć o jeździe Off Road, ponieważ jest to coś, co dostarczy mnóstwa wrażeń. Bezdroża, piaszczyste i błotniste tereny oraz szutry sprawią, że niejeden doświadczony kierowca poprosi o radę instruktora. Tak ekstremalne warunki terenowe oraz ogromny samochód terenowy tworzą niesamowite wyzwanie. Świetną opcją na wieczór kawalerski jest również wyprawa Off Road do kopalni Uranu. Celem wyprawy jest wcześniej wspomniana kopalnia Uranu, a tam na uczestników czekać będą stoły wypełnione jedzeniem oraz muzyka do dalszej zabawy.  

Degustacja alkoholu

Degustacja alkoholu to świetna atrakcja na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego. W zależności, co jako grupa wolicie wypić, możecie udać się na degustację wina, whisky lub piwa. Profesjonalni sommelierzy nauczą smakować alkohol, rozpoznawać smak poprzez węch czy doradzą, z jakimi daniami podawać dany trunek. Dzięki degustacji alkoholu poszerzycie swoją wiedzę i będzie to nowe doświadczenie. 

Strzelanie na strzelnicy 

Strzelanie z broni na strzelnicy to atrakcja pełna adrenaliny i emocji. Nauka strzelania pod okiem doświadczonego instruktora, to możliwość rozwijania swoich umiejętności i pasji. Pierwsza część wyjścia na strzelnicę to nauka teoretyczna i zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa. Podczas części teoretycznie instruktor zapozna każdego z uczestników z budową oraz działaniem broni. W części praktycznej jest czas na naukę prawidłowej postawy strzeleckiej, oddania celnego strzału oraz naukę przeładowania i załadowania magazynka. Jak myślisz, kto z Waszej grupy oddać jako pierwszy celny strzał do tarczy? 

Voucher na strzelnicę dostępny jest w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski.

Wieczór kawalerski w SPA 

Wyżej przedstawiliśmy kilka prezentów na wieczór kawalerski z potężną dawką adrenaliny. Jednak świetnym wyborem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest również wyjście do  SPA. Pan młody przed wielkim dniem także powinien odetchnąć i zadbać o swoje ciało. Wieczór kawalerski w SPA odbywa się w Zakopanem w salonie Nabe SPA. Na miejscu na każdego z uczestników czekać będzie błogi relaks w postaci rytuału oczyszczającego w saunie oraz odprężającego zabiegu. Wyjazd do Zakopanego na wieczór SPA można połączyć z wieloma innymi atrakcjami dostępnymi na miejscu. 

Mamy nadzieję, że już wiesz jaką atrakcję wybrać, aby wieczór kawalerski należał do tych udanych i niezapomnianych. Życzymy miłej zabawy i cudownych wspomnień!