"POMOC, A NIE PRZEMOC" – SPOTKANIE POLICJANTÓW Z PIELĘGNIARKAMI

 • „POMOC, A NIE PRZEMOC” – SPOTKANIE POLICJANTÓW Z PIELĘGNIARKAMI

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mońkach przeprowadzili szkolenie dla pielęgniarek w ramach programu profilaktycznego „poMOC, a nie przeMOC”. Celem działania jest zapobieganie przemocy stosowanej wobec osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych, poprzez podniesienie świadomości służb medycznych w zakresie występowania tego problemu.

 • Ukradł perfumy i próbował je sprzedać pracownicom sklepu

  Monieccy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który ukradł perfumy z jednego ze sklepów w Mońkach, a następnie oferował ich sprzedaż w „promocyjnej cenie”. Mundurowi ustalili, że nie była to jedyna kradzież tego dnia. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

 • „Dzień dziecka – na wesoło i sportowo”

  Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w dniu 31 maja 2019 roku w godzinach 10:00 – 13:00 na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku (ul. 42 Pułki Piechoty 44), Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku organizuje Obchody Dnia Dziecka. Zachęcamy do udziału w powyższej inicjatywie.

 • Próbował okraść dom, którego właścicielem okazał się policjant

  Takiego obrotu sprawy na pewno nie spodziewał się 38–latek, który działał metodą na tzw. śpiocha. Ku zdziwieniu mężczyzny wpadł on w ręce właściciela domu, którym okazał się policjant Centralnego Biura Śledczego Policji. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 • PODSUMOWANIE MAJOWEGO WEEKENDU

  Policjanci ruchu drogowego zakończyli pięciodniową akcję „Bezpieczny Majowy Weekend”. Na drogach powiatu monieckiego doszło do trzech kolizji i dwóch wypadków drogowych, policjanci zatrzymali także jedną osobę, która wsiadła za kierownicę mając 3,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • ZOSTAŃ POLICJANTEM! TRWA NABÓR, PRZYJĘCIA DO SŁUŻBY JUŻ W MAJU !

  Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilną pracę – wstąp w nasze szeregi! Policjant to trudny zawód, ale także wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę – ZOSTAŃ POLICJANTEM w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach!

 • Źródło: Policja Podlaska