Polski młody designer prezentuje szkice nowej generacji Micry

25-letni Kamil Łabanowicz odwiedził Nissan Design Europe z siedzibą w Londynie, gdzie zaprezentował swoje prace przedstawiające jego wizję nowej generacji Micry. Kamil zwiedził również istotne miejsca w NDE: powerwall room, strefę modelingu oraz chill-out room.
Kamil powiedział pod koniec wizyty:
-Jestem pod dużym wrażeniem tego miejsca. Panuje tu bardzo pozytywny klimat oraz przyjacielskie relacje między ludzkie. Pracownicy są szczerzy, otwarci i bezpośredni, co jest wręcz niezbędne przy twórczej i kreatywnej pracy.
Wizyta Kamila była główną nagrodą w konkursie designerskim „Micra – awangardowe odmiany następnej generacji” zorganizowanego przez internetowy portal DesignForum oraz Nissan Sales Central & Eastern Europe. Został on wybrany spośród 56 designerów, którzy nadesłali ponad 500 prac, przez Stephane Schwarza Dyrektora Nissan Design Europe. Stephane Schwarz tak komentował prezentowane podczas konkursu grafiki: „Nissan Design Europe było pod ogromnym wrażeniem kiedy zapoznawaliśmy się z pracami polskich młodych rysowników i kiedy odkrywaliśmy ich zdolności. Ci młodzi ludzie dzięki swoim talentom będą kształtować przyszłość projektowania samochodów.
Różnorodność pomysłów jak również profili stylistów w konkursie była niesamowita i czas który spędziłem z nimi podczas jednodniowej sesji która zbliżyła ich od pasji do marzeń.”
Finał konkursu miał miejsce w Warszawie 3-go października. -Spędziłem wspaniały dzień z dwudziestoma młodymi kobietami i mężczyznami który zakwalifikowali się do finału, z pewnością będą w przyszłości znanymi projektantami samochodów Dyrektor Nissan Design Europe – Stephane Schwarz – prezentując im filozofię projektowania i stylizacji samochodów Nissana oraz historię projektu najmłodszego samochodu w gamie – Nissana Qashqai.. Warsztaty z uczestnikami oraz indywidualne rozmowy o portfolio finalistów odbyły się po ogłoszeniu wyników konkursu – punkcie kuminacyjnym całego spotkania.
autor: Bstok.pl
Źródło Nissan

Reklama