POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 80-LATKA

POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 80-LATKA

Data publikacji 25.09.2022

Kolneńscy policjanci poszukują zaginionego 80-latka. Mężczyzna wyszedł w niedzielę po południu z żoną na spacer i do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatnio widziany był w rejonie ulicy Łabno Duże w Kolnie. Działania prowadzone przez kolneńskich policjantów trwały do późnych godzin nocnych i nadal będą kontynuowane.

Kolneńscy policjanci poszukują zaginionego 80-letniego mieszkańca Kolna. Mężczyzna wyszedł w niedzielę po południu z żoną na spacer i do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 80-latek ma 170 cm wzrostu, siwe krótkie włosy i niebieskie oczy. Zaginiony nie ma kciuka u prawej dłoni. Mężczyzna ubrany był w białą ortalionową kurtkę, jeansowe niebieskie spodnie, beżowe buty i białą czapkę z daszkiem. Ostatnio widziany był w rejonie ulicy Łabno Duże w Kolnie.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Źródło: Podlaska Policja

Reklama