Policja poszukuje nn mężczyzny

 • Odpowiedzialność prawna z zambrowską Policją

  Zambrowscy policjanci i pracownicy w ramach realizowanych działań profilaktyczno – informacyjnych spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

 • UWAGA! Oszuści internetowi działają!

  Zambrowscy policjanci otrzymują sygnały od mieszkańców naszego powiatu, dotyczące prób oszustw na tzw. ,,policjanta”, a także na transakcje internetowe przez SMS-y z podanym linkiem do zapłaty lub dopłaty za faktury do zamówień dostarczanych przez kuriera. Funkcjonariusze podejmują natychmiastowe działania zmierzające do ustalenia przestępców. Apelujemy o rozwagę przy podejmowaniu szybkich decyzji finansowych. Bądźmy ostrożni i nie dajmy się nabrać przestępcom.

 • Dojedź(MY) bezpiecznie do celu – Bezpiecznie ferie 2019

  Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas relaksu i odpoczynku. Aby przebiegły szczęśliwie i wszyscy wrócili wypoczęci do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjanci, jak co roku, będą dbać o bezpieczeństwo podróżujących po polskich drogach. Już 11 stycznia 2019 r. rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczne ferie”, które wspierane są akcją informacyjno-edukacyjną „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”.

 • CHCESZ MIEĆ CIEKAWY ZAWÓD? ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS! NOWE PRZYJĘCIA W 2019 ROKU!

  Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilną pracę – wstąp w szeregi Policji! Policjant To trudna służba, ale także wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. ZOSTAŃ POLICJANTEM w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie!

 • (NIE)BEZPIECZNY INTERNET

  W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych, młodzi ludzie stale stykają się z siecią internetową. Dlatego warto wspomnieć o tym, jak robić to bezpiecznie. Mając świadomość, że to właśnie my tworzymy Internet pamiętajmy, jakim chcielibyśmy go zastać i dbajmy o wspólne bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

 • XII EUROPEJSKI DZIEŃ WALKI Z HANDLEM LUDŹMI

  Dziś, obchodzony jest XII Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Policjanci już od kilku dni organizują działania mające uświadomić społeczeństwu, czym jest handel ludźmi i jak się ustrzec, aby nie zostać ofiarą tego przestępstwa. W Komendzie Głównej Policji funkcjonuje skrzynka e-mailowa i infolinia, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, może skontaktować się z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer +48 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

 • Źródło: Policja Podlaska