Reklama

Podziękowanie za pomoc

W poniedziałek (09.01.2023 r.) w godzinach porannych funkcjonariusze delegowani do pełnienia służby w Narewce w miejscowości Leśna najechali na wypadek drogowy. Kierująca samochodem osobowym wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem, a następnie wjechała do rowu. Na szczęście kobiecie nic groźnego się nie stało, dość mocno został uszkodzony jedynie jej samochód. Funkcjonariusze pomogli poszkodowanej bezpiecznie wysiąść z pojazdu, wezwali służby ratunkowe i zabezpieczali miejsce zdarzenia.


Dziś (11.01.2023 r.) mieszkanka gminy Supraśl w ramach wdzięczności za okazaną pomoc i wsparcie nadesłała serdeczne podziękowania biorącym udział w pomocy funkcjonariuszom.


… W poniedziałek rano miałam wypadek samochodem w miejscowości Leśna. Chciałabym bardzo podziękować za pomoc i wsparcie jakiego udzieliła mi czwórka funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy przejeżdżali obok miejsca wypadku. Funkcjonariusze zadbali o mnie pod każdym względem, sprawdzili czy nic mi się nie stało, wezwali karetkę na miejsce zdarzenia i czekali ze mną do przyjazdu karetki oraz lawety. Jestem bardzo wdzięczna za takie podejście w tej sytuacji. …”


Na funkcjonariuszy Straży Granicznej można zawsze liczyć.
Podlaska Straż Graniczna

Reklama