Reklama

Podlaskie Targi Ślubne

PODLASKIE TARGI ŚLUBNE jest to największa tego typu impreza na Podlasiu zorganizowana z myślą o narzeczonych.

Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających. Odwiedziło nas kilka tysięcy klientów !
Kolejny , XXII już raz odbędzie się 9 GRUDNIA 2018r w BIAŁOSTOCKICH SPODKACH (Św Rocha 14)


Prezentowane tam będzie wszystko co może być przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej. Swoje oferty wystawią m.in.: restauracje, hotele, salony ślubne, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne , wizażystki , firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.
W czterech spodkach, salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukien i garniturów, oraz przeróżnych do nich ślubnych dodatków.
Podczas targów zapoznać się można będzie z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przewozów limuzynami i bryczkami po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów.
Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują nowe kolekcje biżuterii ślubnej
Atrakcją dla odwiedzających będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokazy iluzjonisty i taniec brzucha, konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców (suknie ślubne, złota biżuteria, dvd, darmowe plenery, torty i wiele innych) , pokazy makijażu ,fryzur ślubnych ,oraz występy par tanecznych!Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu
Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu, zaprezentowane przez najlepszych konferansjerów w mieście Dj . Krisa , Dj. Bałtyka i Leszka Grzegorczyka

ZAPRASZAMY !!!

9 GRUDNIA 2018r . godz. 11.00-17.00
wstęp jedyne 10zł

Informacja pod numerem: 512 232 939 , 513 471 985 e-mail krzysztofbaltyk@interia.pl

Organizator targów: PHU BAŁTYK