Reklama

Podlaskie Kino Plenerowe w Białymstoku

Podlaskie Kino Plenerowe to propozycja Województwa Podlaskiego i Podlaskiego Instytutu Kultury na przyjemne spędzenie letniego czasu z największymi filmowymi hitami. W jego repertuarze każdy może znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi – popularne bajki, starsi – kinowe przeboje. Seanse kinowe można obejrzeć na wygodnych leżakach lub we własnych samochodach, ze świetnym nagłośnieniem i ekranem o powierzchni 24 m kw!

Jako pierwszy w niedzielny wieczór został wyświetlony film dla małych kinomanów – „Rock Dog”.  To opowieść o tybetańskim psie, który opuszcza dom, aby spełnić swoje muzyczne marzenia. Przygody psa Bodiego wzbudziły niemały entuzjazm nie tylko najmłodszych widzów.

Kolejny seans rozpoczął się o godz. 20. „ La La Land” to musical opowiadający historię miłosną zakochanego pianisty (Ryan Gosling) jazzowego zakochanego w początkującej aktorce (Emma Stone). Ta oscarowa projekcja przyciągnęła całą rzeszę fanów dobrego kina.

– Uważam, że jest to wspaniała inicjatywa i świetny pomysł na spędzenie niedzielnego wieczoru – powiedział Michał, który przyszedł na seans z rodziną.

Podlaskie Kino Plenerowe zawita jeszcze do wielu miejscowości województwa podlaskiego.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Województwa Podlaskiego na Facebook’u. Dla każdej z projekcji jest tam utworzone wydarzenie z niezbędnym szczegółami.

oprac./fot.: Paulina Dulewicz
red.: Aneta Kursa

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama