Reklama

Po raz pierwszy w Białymstoku roztańczone broadwayowskie show Maj w Operze i Filharmonii Podlaskiej Artyści Opery i Filharmonii …

Zatańczą tancerki baletu OiFP. W postać Franka Sinatry wcieli się Mateusz Stachura, na co dzień artysta operowego chóru, a teraz także pomysłodawca, reżyser i solista widowiska „Broadway Dance Club”. To najnowsza produkcja Opery, którą będzie można zobaczyć na Dużej Scenie już 15 maja.

Spotkanie promujące „Broadway Dance Club” w Galerii Jurowieckiej odbędzie się na poziomie „-1” (między windami panoramicznymi). Potrwa ok. 20 minut. To zapowiedź tego, co będzie można usłyszeć i zobaczyć w niedzielę (15 maja) w Operze i Filharmonii Podlaskiej o godz. 18.00.

Broadway Dance Club to muzyka i światło, śpiew i taniec – ikony amerykańskiej muzyki rozrywkowej i ich największe przeboje w wykonaniu wspaniałych solistów i muzyków Opery i Filharmonii Podlaskiej. Oryginalne choreografie w stylu sławnej grupy Fosse zaprezentują artyści baletu OiFP i tancerze gościnni. Evergreeny Elvisa Presleya, Marilyn Monroe czy The Blues Brothers i muzyka z broadwayowskich hitów takich jak „Amerykanin w Paryżu” czy „Chicago” – to wszystko na Dużej Scenie Opery.

źródło i fot.: Opera i Filharmonia Podlaska
oprac.: Paulina Tołcz

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama