Reklama

Plejada gwiazd na koncercie w Augustowie

Widowni w augustowskim amfiteatrze towarzyszyli widzowie telewizyjnej „Dwójki”, na antenie której transmitowano koncert. Na scenie wystąpiły gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej, m.in. Edyta Górniak, Kombi, Sound’n’Grace, Piękni i Młodzi i Oceana.

– To był wspaniały, pełen rozmachu koncert, z czego, jako partner przedsięwzięcia, jesteśmy dumni – mówił marszałek Artur Kosicki. – Cieszymy się też, że cała Polska mogła uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym i podziwiać przy okazji uroki Augustowa. Podlaskie ma ogromne walory, m.in. turystyczne. Warto, żeby wiedział o tym cały kraj.

Wakacyjna trasa Dwójki pod hasłem: Lato, muzyka, zabawa, to największa trasa koncertowa tego roku. Na scenach plenerowych w całym kraju występują znani artyści ze swoimi największymi przebojami. Impreza, transmitowana na żywo w TVP 2, każdorazowo gromadzi mnóstwo ludzi – i na widowni, i przed ekranami telewizorów.

Augustowski przystanek na Wakacyjnej Trasie Dwójki to szósty koncert z planowanych dziesięciu. Występy gwiazd w amfiteatrze położonym nad malowniczym Jeziorem Necko, można obejrzeć na stronie www.vod.tvp.pl.

Paulina Tołcz
red.: Małgorzata Sawicka
fot.: Kamil Timoszuk

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama