Reklama

Plany na 2023 w Koluchstyl

Rok 2023 zapowiada się bardzo pracowicie dla zawodników jak i działaczy Koluchstyl. Przybywa coraz więcej chętnych do organizacji zawodów. Na koniec grudnia odbyły się dwa turnieje. W Luzinie odbył się Puchar Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Koluchstyl  dzieci i młodzieży, którego organizatorem był Rafał Freitag. Sekcja Koluchstyl z GOSRiT Luzino to jedna z najlepszych i najaktywniejszych grup w Polsce. Były zawodnik Koluchstyl, dzisiaj trener Rafał Freitag w mistrzowski sposób integruje młodzież, zachęcając do aktywności sportowej, do pożytecznie spędzonego czasu. Natomiast w Lublinie  prezes UKS Sokół Lublin, Krzysztof Boryc zorganizował Turniej Dzieci w Koluchstyl dla uczniów ze szkół podstawowych. Krzysztof Boryc  to wspaniały trener, ale przede wszystkim świetny organizator. Wszystkie organizowane przez niego imprezy są zawsze na wysokim poziomie.  Jego ogromnym wsparciem jest syn Rafał Boryc, który zwyciężał w tak prestiżowych zawodach jak mistrzostwa świata, Europy czy Otwarte Mistrzostwa Azji w Koluchstyl na Igrzyskach TAFISA. Koluchstyl zawsze chętnie wraca do Lublina na zawody, gdyż są one zawsze przygotowane na wysokim poziomie.

Kalendarz głównych imprez w roku 2023:

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów w Koluchstyl –  Werbkowice, 25.02.2023.

II MP Służb Mundurowych w Koluchstyl – Kleosin, 22 kwietnia 2023.

VI Turniej Młodzi Wojownicy Podlasia w Koluchstyl – Kleosin, 9.05.2023.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Koluchstyl  – Warszawa, początek czerwca 2023.

XV MP Seniorów w Koluchstyl – Koszalin, 16.09.2023.

Poza imprezami sportowymi, w tym roku odbędzie się międzynarodowa impreza – IV  Gala wręczenia Medalu Serce Ziemi. Planowany termin to 27 października, a miejscem organizacji będzie Białystok. Podczas gali zostaną wręczone medale dla osób/instytucji pracujących charytatywnie na rzecz drugiego człowieka. Do Białegostoku zjadą się goście ze wszystkich kontynentów.

Za pomoc w organizacji wszystkich imprez podziękowania skierowane są do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz do firmy Krex z Bielska Podlaskiego.

Reklama