Reklama

PIRACI DROGOWI BEZ TARYFY ULGOWEJ

PIRACI DROGOWI BEZ TARYFY ULGOWEJ

Data publikacji 31.05.2022

Obowiązujący od początku roku nowy taryfikator mandatów przewiduje surowsze kary dla kierowców popełniających wykroczenia drogowe. Policjanci z łomżyńskiej drogówki zwracają szczególną uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do obowiązujących limitów prędkości. W piątek funkcjonariusze zatrzymali kierowcę audi, który jechał z prędkością 247 kilometrów na godzinę. Z kolei wczoraj kierowca forda w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę.

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zwracają szczególną uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do obowiązujących limitów prędkości. W piątek funkcjonariusze pełnili służbę miedzy innymi na drodze ekspresowej numer 61. Po 20 mundurowi zatrzymali 45-letniego mieszkańca województwa łódzkiego. Jechał on audi z prędkością 247 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość aż o 127 kilometrów na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów. Natomiast wczoraj tuż przed 11 w Zaruziu na radar policjantów z drogówki wpadł kierowca forda. Siedzący za kierownicą 26-latek jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec województwa mazowieckiego stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek oraz przypominają, że nadmierna prędkość w dalszym ciągu jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Pobierz plik (format mp4 – rozmiar 17.01 MB)

Pliki do pobrania

Źródło: Podlaska Policja

Reklama