Reklama

Pink Floyd w blasku księżyca Białystok

Na wielkie muzyczne przedstawienia zaprasza 24 kwietnia 2016 do Białegostoku grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband grający utwory słynnego brytyjskiego zespołu.

Co czeka nas w o godz. 16 .00 i 19.00 w Auli Dużej Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku? Oczywiście przede wszystkim dwie godziny muzyki przez duże M. W świetnych wykonaniach dolnośląskiego zespołu Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak „Another Brick in the Wall part II”, „Shine on You Crazy Diamond”, „Comfortably Numb”, „Wish You Were Here”, „Hey You”, dwudziestominutową suitę „Echoes”. Ponad dwugodzinne koncerty Spare Bricks, podobnie jak występy Pink Floyd, to również niezapomniane spektakle multimedialne. Białostocki koncert przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur , z którego artyści zrobią w odpowiednim momencie właściwy użytek. Ważnym elementem koncertu będą specjalne światła i lasery. Nie zabraknie też oczywiście oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego.
W utworze „Another Brick in the Wall part II” nie zabraknie dziecięcego chóru. Do wykonania tej części koncertu zespół zaprosił chór dziecięcy i młodzieżowy Centrum Muzyczno-Językowego którym kieruje Pani Aneta Mandziuk-Zalewska.

24 kwiecień 2016 niedziela godz. 16.00 i godz. 19.00

AULA DUŻA WYŻSZEJ SZKOŁY FINANSÓW I ZARZĄDZANIA W BIAŁYMSTOKU ul. Ciepła 40 (wejście od ul. Jagienki)

Rezerwacja i sprzedaż biletów
www.kupbilecik .pl
recepcja WSFiZ ul. Ciepła 40
Sklepy Riff ul. Mickiewicza 37 i Lipowa 16