Pierwsza jedenastka wygrywa, druga przegrywa

Białostocka Jagiellonia zakończyła przygotowania w podwarszawskiej Kępie. Na koniec żółto-czerwoni przegrali u siebie sparing z ekipą Viitorulem Konsantca – 4. lokata w rumuńskiej ekstraklasie. Ekipa trenera Gheorghe Hagiego wygrała 2:1.

Jaga w I połowie poczynała sobie bardzo śmiało. Często zagrażali bramce Rumunów, a dobrą grę ukoronował golem Ivan Runje. Rywale odpowiadali równie groźnymi atakami, ale dobrze w bramce poczynał sobie Marian Keleman.

Po przerwie trener Mamrot wpuścił całkowicie nową jedenastkę, która radziła sobie nieco słabiej. Rumuni szybko wyrównali, a w 68 minucie strzelili bramkę na 2:1. I na tym się emocje skończyły: Jagiellonia niemrawo atakowała, a rywale szanowali wynik.

Jagiellonia Białystok – Viitorul Konstanca 1:2 (1:0). Bramki: Ivan Runje 11 – Ianis Hagi 57, Denis Dragus 68

Jagiellonia Białystok (I połowa): Marian Kelemen – Łukasz Burliga, Ivan Runje, Nemanja Mitrović, Guilherme – Dejan Lazarević, Taras Romanczuk, Rafał Grzyb, Martin Pospisil, Arvydas Novikovas – Cillian Sheridan

Jagiellonia Białystok (II połowa): Grzegorz Sandomierski – Jakub Wójcicki, Guti, Lukas Klemenz, Bodvar Bodvarsson – Przemysław Frankowski, Przemysław Mystkowski, Piotr Wlazło, Mateusz Machaj, Patryk Klimala – Roman Bezjak

Źródło: ddb24.pl

Artykuł Pierwsza jedenastka wygrywa, druga przegrywa pochodzi z serwisu Podlaski Sport.