Piękne kobiety w Seatach

Pięknym być, zdrowym i bogatym – oto recepta na szczęśliwe życie. Bohaterki tego wydarzenia są piękne i zdrowe a teraz zaczynają być także zamożne. Pierwsza i druga wicemiss tegorocznego konkursu Miss Polonia 2005 zostały obdarowane bardzo gustownymi i wartościowymi prezentami.
Z rąk prezesa Iberia Motor Company, wyłącznego importera samochodów marki Seat na polski rynek, Krystiana Poloczka, piękne panie otrzymały kluczyki do tych samochodów.
Fotogeniczna brunetka Magda Zalewska z entuzjazmem przyjęła lekko sportowy model Leon. Prawo jazdy ma od roku, jest studentką Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie. Do udziału w konkursie Miss Polonia namówili ją rodzice. Plany życiowe: zostać dobrym adwokatem, choć po zdobyciu tytułu pierwszej wicemiss nie wyklucza przygody z aktorstwem.
Słoneczna blondynka Agata Paskudzka z satysfakcją patrzyła na słoneczny kolor Ibizy. Choć prawo jazdy ma od miesiąca, nie odważyła się poprowadzić swoje auto do rodzinnego Wrocławia, gdzie studiuje dziennikarstwo w Dolnośląskiej Wyższej Szkole Edukacji. Ona także nie wyklucza podjęcia aktorskiego wyzwania zwłaszcza, że ma już za sobą epizodyczną rolę w fabularnym filmie.
Tytuły wicemiss są dożywotnie, samochody Seat raczej nie, choć znany jest przypadek właściciela Seata, który przejeździł swoim samochodem milion kilometrów.
autor: Bstok.pl

Reklama