Peugeot 207 CC

Ekspresyjnie wymodelowana przez centrum stylistyczne Peugeot, z muskularnej i zwartej sylwetki 207 CC emanuje naturalna dynamika, zarówno w konfiguracji coupé jak i kabrioletu.
207 CC dopasował sportowy i mocno ekspresyjny przedni pas hatchbacka, któremu finezyjnie wyprofilowana przednia szyba, nadała bardzo charakterystyczny efekt pędu.
Profil coupé, bardzo wysmukły, prezentuje czyste linie, dające wrażenie dynamiki, przede wszystkim dzięki ewolucyjnemu wymodelowaniu krawędzi w dolnej części nadwozia, bezpośrednio przed kołami tylnymi. Tył delikatnie umięśniony, dyskretny znak podobieństwa do sióstr i braci, ze zderzakiem i światłami hatchbacka. Szyba tylna stanowi przedłużenie lustrzanego połysku pokrywy bagażnika, natomiast ozdobny pas o wyglądzie szczotkowanego metalu zmniejsza wrażenie wielkiego tyłu.
W konfiguracji kabrioletu, linia wnęki nadaje dynamicznego impulsu, który błyskawicznie przerwany pozwala wnętrzu pojazdu na wtopienie się w naturalne środowisko. Jedynie zagłówki i chromowane małe pałąki kapotażowe, wynurzają się ponad tę przestrzeń.
Zarówno w wersji coupé jak i kabrioletu, wielkie 16 i 17 calowe koła aluminiowe (seryjnie lub w opcji, w zależności od wersji) stanowią ostateczne przypieczętowanie dynamizmu 207 CC.
autor: Bstok.pl
Źródło Peugeot

Reklama