Reklama

Park Jurajski, czyli popołudnie z planszówkami w Książnicy Podlaskiej Zdrowa jesień w Książnicy Podlaskiej „Łąki zielone” Barbar…

Zbieraj DNA, hoduj dinozaury, stwórz swój własny park. Dostarcz jak najwięcej rozrywki turystom i dbaj o ich bezpieczeństwo. Tak prezentują się obie gry główne najbliższego spotkania z cyklu „Planszówki Johnny’ego i Mateusza”. Jedna z kartką i ołówkiem w roli głównej, a druga – pełnoprawna planszówka.

Poza tytułem tygodnia, na uczestników czekać będzie ponad sto planszowych tytułów – gry strategiczne, imprezowe, kooperacyjne, klasyki i gry niszowe. Każdy znajdzie coś dla siebie! Będą świeżutkie nowości ze świata gier planszowych oraz możliwość wygrania atrakcyjnych nagród!

„Planszówki Johnny’ego i Mateusza” to inicjatywa, gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych, poznać nowych ludzi przy wyjątkowym hobby i po prostu spędzić czas dobrze się bawiąc. Każdy jest mile widziany!

Organizatorem spotkania jest Fundacja Grający Białystok Johnny’ego we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

źródło: Książnica Podlaska
oprac.: Anna Augustynowicz
fot.: Paulina Dulewicz

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama