Outlander testowany przed premierą

Jeszcze przed oficjalną europejską premierą nowego Mitsubishi Outlandera, która planowana jest podczas Wystawy Motoryzacyjnej w Genewie i przed pojawieniem się tych aut w salonach sprzedaży, auto zbiera znakomite oceny w testach, przeprowadzanych przez dziennikarzy motoryzacyjnych w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Norwegii.
Outlander zdobył 1 miejsce w teście 51 aut 12 marek w cenie poniżej 30 000 euro, przeprowadzonym przez „Motor 16” – jedno z najbardziej prestiżowych hiszpańskich czasopism motoryzacyjnych. W teście uczestniczyły auta takich marek, jak Toyota, Honda, Nissan, Jeep, Subaru, Suzuki, Daihatsu, Kia, Hyundai, SsangYong, Skoda i Fiat.
Kolejne miejsca za Mitsubishi Outlanderem zajęły Honda CRV, Toyota RAV-4, Nissan X-Trail, Suzuki Grand Vitara, Hundai Tucson i Kia Sportage, Nissan Qashqai, Kia Sorento i Jeep Compass.
Zalety Outlandera potwierdziła też wygrana rywalizacja w teście jednego z największych niemieckich magazynów motoryzacyjnych „Auto Strassenverkehr”. Autorzy testu porównywali w nim Mitsubishi Outlandera z Hondą CR-V.
Outlander został także zwycięzcą 6-stronicowego testu porównawczego z Hyundaiem Santa Fe, opublikowanego w niemieckim czasopiśmie „Auto Zeitung” 7 lutego.
Nowy Mitsubishi Outlander pojawi się w polskich salonach Mitsubishi już marcu bieżącego roku. Dzięki autom testowym we wszystkich autoryzowanych salonach Mitsubishi klienci będą mieli okazję do dokładnego sprawdzenia możliwości tego auta.
autor: T.K.
Źródło Mitsubishi

Reklama