Reklama

Odwołane spektakle „We love Chopin” oraz Dzień Babci i Dziadka w OiFP Styczeń w Operze i Filharmonii Podlaskiej Na Dużej Scenie …

Bilety na odwołane wydarzenie OiFP, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1, tel. (85) 306 75 04 do dnia 30 stycznia 2022. W razie zagubienia dowodu zakupu biletu na odwołane wydarzenie, środki są zwracane na podstawie biletu i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, voucher) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem organizacji widowni w dni powszednie w godz. 08.00–16.00 pod nr tel. (85) 306 75 06/04.

Bilety, które zostały kupione w serwisie BILETY24, zostaną zwrócone automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie – bez konieczności kontaktu z Organizatorem i Serwisem Bilety24.

***

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji bilety na Koncert Karnawałowy zaplanowany na 23 stycznia na Dużej Scenie OiFP można kupić ze specjalnym 30-procentowym rabatem na hasło „Zabierz Dziadków do Opery”. Promocja obowiązuje w kasie biletowej i przy zakupach online (wpisz hasło: ZABIERZDZIADKOWDOOPERY).

Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operowe, operetkowe i piosenki musicalowe w wykonaniu operowych solistów. Orkiestrę Opery i Filharmonii Podlaskiej poprowadzi Mirosław Jacek Błaszczyk. Początek o 18.00.

źródło: OiFP
oprac.: Edyta Chodakowska-Kieżel

Reklama

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama